Home priority výběr přepravy fotogalerie ceník poptávka dotazník spokojenosti FAQ kontakt klient sekce

Přeprava osob - Priority

Detailní přehled výhod využití našich služeb taxi Brno transport, které povedou k Vaší spokojenosti, a výčet našich priorit, zde uvádíme jako nedílnou součást kodexu spokojeného zákazníka v silniční dopravě, TAXI SLUŽBĚ a transferu na letiště.

Tyto aspekty by Vám měly přiblížit naši činnost v autodopravě a dopravních službách a usnadnit Vaše rozhodování. Pronájem vozu s řidičem využívají ve světě zcela běžně celebrity, vládní úředníci, zaměstnanci světových firem nebo turisté.

Naši zákazníci

Jistě oceníte naše zkušenosti získané poskytováním kompletního servisu a péče o přepravované osoby, jako např. nositele Nobelovy ceny profesora Alan J. HEEGERA, Alfreda BADERA nebo pilota F1 Johna WATSONA, DRUPI, Anthony DELON, Ricchi e Poveri, Ingrid, operní skladatel Matteo MASUMECI, Ondřej Havelka, Jaro Slávik, Yvetta Blanarovičová, Gábina Partyšová, Monika Žídková, Veronika Šimůnková, Jana Doležalová, Andrea Kereštová, Miss Earth 2012 Tereza Fajksová, celosvětové společnosti. Dále jsme zajištovali Limousine servis na kongresech či Ples v Opeře Brno 2013.

Vaše úspory

  • šetříte čas, náklady a starosti spojené s přepravou osob a zásilek: - nulové náklady na koupi a servis vozidel - nulové náklady spojené se zaměstnáváním řidičů - díky nerušené a klidné jízdě můžete pracovat nebo odpočívat
  • díky mnohaleté zkušenosti v oboru přepravy a organizace práce jsme schopni vypořádat se s aspekty ovlivňující přepravu (objížďky, kolony, nenadálé dopravní situace) a splnit tak naše závazky
  • optimální propočítání nákladů
  • volba vhodné trasy podle naléhavosti přepravy (nejkratší trasa nemusí být vždy nejrychlejší)
  • navrhnutí přesného času odjezdu přepravovaného zákazníka - včasné dojetí do cíle
  • non stop Vám zodpovíme aktuální polohu vozu
  • osobní přístup a dohled nad danou zakázkou a na její včasné splnění